Metody leczenia alkoholizmu


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Ługowiska 1

87-850 Choceń

Numer telefonu: 721 70 70 70

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://klinika.osrodek-oaza.pl/metody-leczenia-alkoholizmu/


Krótki opis firmy Metody leczenia alkoholizmu

Alkoholizm jest chorobą, która często jest nazywana chorobą negacji. Wynika to z faktu, że alkoholik twierdzi, że nie ma problemu z alkoholem, a na podobne sugestie może reagować nawet agresją. Istnieją jednak skuteczne metody leczenia alkoholizmu, dzięki którym nawet osoba od lat cierpiąca na tę przypadłość, może z niej skutecznie wyjść.

W leczeniu tego nałogu stosuje się różne metody. Pierwszą jest przede wszystkim detoksykacji organizmu – pozwala oczyścić ciało ze szkodliwych toksyn. Jednak detoks stanowi ledwie początek całej terapii. Bardzo istotnym elementem prowadzonego w Ośrodku Oaza jest psychoterapia, a także spotkania w ramach terapii grupowej. Tam ludzie o podobnych problemach i nałogach, dzielą się ze sobą swoimi przeżyciami i przemyśleniami. Wspólnie potrafią również ustalić źródła problemów, które pojawiały się takich momentach.

Prezentowany ośrodek należy do najlepszych w Polsce. Pracująca tu kadra to najwyższej klasy specjaliści, którzy dbają o dyskrecję pacjenta, dążąc do tego, by mu pomóc wyjść z nałogu. Wysoka skuteczność zaś gwarantuje sukces w walce z uzależnieniem.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Trust Bydgoszcz


Rumińskiego 6, Bydgoszcz

Zobacz >

Autokasacja U Jacka


Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, Aleksandrów Kujawski

Zobacz >