Projektowanie serwerowni


Komputronik Biznes

al. Jerozolimskie 181A

02-222 Warszawa

Numer telefonu: +48 502 337 693

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

#


Krótki opis firmy Projektowanie serwerowni

Aby mieć absolutną pewność, że wykorzystywane w firmie serwery będą działały niezawodnie, trzeba przede wszystkim postawić na profesjonalne zaprojektowanie oraz zbudowanie miejsca, w których będą się one znajdowały. Takimi zadaniami od wielu lat zajmuje się firma Komputronik Biznes, z której usługami najlepiej zapoznać się już teraz, wchodząc na stronę internetową komputronikbiznes.pl.

Każde zlecenie jest tutaj traktowane bardzo poważnie i przede wszystkim specjaliści z firmy indywidualnie podchodzą do swoich klientów. To sprawia, że projektowanie serwerowni jest usługą dopasowaną do danych potrzeb, dzięki czemu urządzenia znajdujące się w środku będą miały doskonałe warunki do pracy. Każde rozwiązanie informatyczne w firmie zdecydowanie powinni projektować ludzie, którzy mogą pochwalić się odpowiednim doświadczeniem w branży oraz dużą wiedzą.





Użytkownik erenongal dodał komentarz Ocena 3
Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy z firmą Komputronik Biznes, w dziedzinie wsparcia IT, nie mają sobie równych. Zaproponowane przez nich rozwiązania okazały się być trafione - dopasowane do naszych potrzeb.
Opublikowano: 2019-05-09 15:54:42

Pobliskie firmy:

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa

Zobacz >

happymani.pl


Pilchowicka 27, Warszawa

Zobacz >