Rolety poznań


WERNEA ROLETY

Zachodnia 3a

62-020 Swarzędz

Numer telefonu: 506 050 887

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.wernea-rolety.pl/


Krótki opis firmy Rolety poznań

Na stronie internetowej wernea-rolety.pl dostępna jest oferta producenta osłon okiennych. Tego typu rozwiązania skutecznie chronią przed promieniowaniem słonecznym, a jednocześnie stanowią ozdobę danej przestrzeni. W asortymencie dostępne są markizy i refleksole, które często montuje się na balkonach lub tarasach. Sprawdzą się one zarówno w miejscach użyteczności publicznej, jak i mieszkaniach. Wysokiej jakości wyroby wykonane są z odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych materiałów, które łatwo utrzymać w czystości.

Dużą popularnością wśród klientów firmy działającej na terenie Poznania cieszą się również rolety zewnętrzne. Tego typu rozwiązania zapewniają poczucie bezpieczeństwa oraz prywatność domownikom. Można tu zamówić modele natynkowe, nadstawne i podtynkowe sterowane ręcznie, elektrycznie, radiowo lub za pomocą aplikacji.

Firma zajmuje się także montażem bram rolowanych. Są one często stosowane w przydomowych garażach, warsztatach samochodowych oraz halach magazynowych. 

 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Archteka


Ostrowska 397, Poznań

Zobacz >

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Zobacz >

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz

Zobacz >