Stalgar | Garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym


Stalgar

Siewna 21C

31-231 Kraków

Numer telefonu: 728 50 50 30

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://garaze.org.pl/garaze-blaszane/garaz-blaszany-dwustanowiskowy


Krótki opis firmy Stalgar | Garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym

Każdego roku architekci i projektanci budynków starają się wymyślać jak najlepsze pomysły na garaże. W tym roku wśród 10 najbardziej popularnych projektów znajdują się garaże z pomieszczeniem gospodarczym, garaże z częścią do przechowywania, garaże z częścią do odpoczynku oraz garaże dwustanowiskowe z pomieszczeniem gospodarczym. 

Pierwszy z tych projektów to garaż dwustanowiskowy z pomieszczeniem gospodarczym. Wykorzystując ten model garażu, możesz mieć podwójne miejsce parkingowe i dużo dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Pomieszczenie gospodarcze można wykorzystać do przechowywania narzędzi, akcesoriów samochodowych lub innych rzeczy.

Kolejnym modnym w tym roku projektem jest garaż z częścią do przechowywania. Ta opcja jest idealna dla tych, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do magazynowania, ale nie mają miejsca na dwa samochody. Pomieszczenie przeznaczone do magazynowania może być wyposażone w szafki, regały i inne meble, dzięki czemu wszystkie Twoje rzeczy będą w porządku i łatwo dostępne.

Trzecim modnym projektem tego roku jest garaż z częścią do odpoczynku. Ten projekt łączy funkcje samochodowe i relaksacyjne. Możesz wyposażyć część relaksacyjną w otomany, fotele i stoliki kawowe. To idealne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu lub odprężenia się po przyjeździe do domu.

Te trzy projekty garaży to tylko niektóre z najmodniejszych tego roku. Inne to garaże z częścią do ćwiczeń fizycznych, garaże z miejscem do mycia samochodów, garaże z pomieszczeniem na warsztat oraz garaże z częścią na rowery i inny sprzęt sportowy. Warto przeanalizować wszystkie te opcje i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

DetoksVIP


Sportowa 41, Świątniki Górne - Kraków

Zobacz >

Lajkonik Przeprowadzki


Paulińska 16, Kraków

Zobacz >

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >