Swing gang


DAUL Jacek Jastrzębski

PŁK Dąbka 2

30-732 Kraków

Numer telefonu: +48 512 317 169

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://daul.pl/obsluga-planu.html


Krótki opis firmy Swing gang

Decydując się na wypożyczenie rekwizytów filmowych w tej firmie, można liczyć na wysoki poziom świadczonych usług. W ofercie dostępne są rozwiązania dla ekip nagrywających filmy, seriale, czy też spoty reklamowe.

Wybór jest bardzo duży. Każda rzecz, na którą zdecyduje się klient, jest przekazywana w jego ręce w idealnym stanie. Dzięki temu wykorzystywanie jej na planie jest bezproblemowe.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów właściciele firmy postanowili wprowadzić dodatkowe usługi. Jako przykład można podać obsługę planu filmowego. Chodzi tutaj, między innymi, o przygotowywanie kompleksowych scenografii, zajmowanie się aktorami, czy też świadczenie usługi, takiej jak swing gang.

Możliwe jest także zamówienie mobilnej garderoby. Jest ona odpowiednio wyposażona i pozwala na sprawną zmianę strojów, czy też wykonanie makijażu. 

Dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualna wycena, dopasowana do jego oczekiwań. Szczegóły na ten temat dostępne są na stronie internetowej daul.pl.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

DetoksVIP


Sportowa 41, Świątniki Górne - Kraków

Zobacz >

Lajkonik Przeprowadzki


Paulińska 16, Kraków

Zobacz >

Gomeo


Nowosądecka 74, Kraków

Zobacz >