Odprawa celna szczecin


Szoter

Wirażowa 35

02-158 Warszawa

Numer telefonu: 789 008 828

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://szoter.eu/agencja-celna-szczecin/


Krótki opis firmy Odprawa celna szczecin

Sprawdzony podmiot z branży usług związanych z cłem wspiera eksporterów i importerów podczas legalizacji produktów w różnych krajach. Podstawą działalności agencji Szoter jest prawidłowe wypełnianie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku wielu towarów i dóbr wymaga to doświadczenia w prawidłowym klasyfikowaniu produktów i wyliczaniu zgodnych z prawem, a jednocześnie optymalnych stawek cła.

Wiele ładunków sprowadzanych do Polski drogą morską lub powietrzną podlega ocenie i interpretacji urzędników. Dzięki wsparciu agentów odprawa celna w Szczecinie może przebiec o wiele sprawniej i szybciej. W przypadku zastrzeżeń zgłaszanych przez uprawnione instytucje, jak PIORiN, WIJHARS, Sanepid czy Inspektorat Weterynarii reprezentują oni usługobiorcę w kontaktach z urzędnikami.

Skorzystanie z usług podmiotu zapewnia szybszy, pewniejszy, pozbawiony opóźnień transport międzynarodowy. Dzięki opiece specjalistów z agencji przedsiębiorcy mogą zajmować się wyłącznie bieżącą działalnością firmy, bez obaw o przepływ towarów pomiędzy państwami.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

happymani.pl


Pilchowicka 27, Warszawa

Zobacz >