Włoskie przystawki


Culiinaria Italiana

Hoża 62

00-681 Warszawa

Numer telefonu: 794-050-060

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://culiinaria.pl/pl/wloskie-przystawki-ktore-pokochal-swiat/


Krótki opis firmy Włoskie przystawki

Strona należąca do stołecznej restauracji serwującej kuchnię włoską, prowadzona przez pasjonatów tamtejszych kulinariów, to skarbnica wiedzy na temat jedzenia z Półwyspu Apenińskiego. Korzystając z tych informacji, można lepiej poznać włoskie dania, zainspirować się do samodzielnego gotowania, wykorzystując dostępne na culiinaria.pl przepisy, a także nabrać ochoty na odwiedzenie lokalu. Jest to świetna opcja dla wszystkich osób, które chcą posmakować prawdziwej włoskiej kuchni, czy to tych, które nigdy nie były we Włoszech i chcą poczuć jej klimat, jak i kochających ten kraj i tęskniących za nim.

W lokalu tym zdecydowanie można poczuć się jak we Włoszech, nie tylko dzięki smakowi i zapachowi doskonałych dań, ale też rodzinnej, typowo włoskiej atmosferze.

Strona restauracji prezentuje też liczne ciekawostki na temat włoskich kulinariów, prezentuje na przykład najbardziej znane na świecie i lubiane włoskie przystawki czy przybliża historię najważniejszych dań. Warto ją odwiedzić i poczytać artykuły.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

happymani.pl


Pilchowicka 27, Warszawa

Zobacz >