Poznań pizza dowóz - https://misterpizza.pl/


Mister Pizza Poznań

Paczkowska 2a

60-171 Poznań

Numer telefonu: 733 208 310

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://www.misterpizza.pl/


Krótki opis firmy Poznań pizza dowóz - https://misterpizza.pl/

Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach i uwielbiasz pizzę, to placki serwowane przez prezentowaną restaurację z pewnością ci zasmakują. Mister Pizza działa na lokalnym rynku od wielu lat i przez ten okres grono stałych klientów znacznie się powiększyło. Zamawiający mają gwarancję wyjątkowego smaku pizzy. Jest ona przygotowywana według jednej receptury i nigdy na zapas. Ciasto jest ugniatane na bieżąco, zaraz po przyjęciu zamówienia do realizacji.

Dowóz pizzy możliwy jest w Poznaniu i okolicach. Zlecenia można składać telefonicznie lub online przez stronę internetową. Pizzeria akceptuje płatności gotówką, kartą i w formie szybkich przelewów elektronicznych.

W menu znajduje się ponad trzydzieści pozycji. Nie musisz się decydować na jedną. Na jednym placku mogą się bowiem znaleźć dwa rodzaje składników. Możesz także samodzielnie skomponować pizzę ze swoich ulubionych składników. To wszystko warto uzupełnić jednym z dostępnych sosów. Do wyboru masz sos pomidorowy, czosnkowy, meksykański i ostry.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Archteka


Ostrowska 397, Poznań

Zobacz >

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda


Powstańców Wielkopolskich 12b, Poznań

Zobacz >

GLAS-TECH S.A.


Rabowicka 17, Swarzędz

Zobacz >