Bukiet kwiatów – cena


TylkoKwiaty.pl

Aleje Jerozolimskie 89

02-001 Warszawa

Numer telefonu: +48 32 441 61 31

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://tylkokwiaty.pl/pl/8-bukiety


Krótki opis firmy Bukiet kwiatów – cena

Wiele kwiaciarni oferuje bukiety kwiatów w bardzo wysokich cenach. Niestety nie zawsze idą one w parze z jakością i często okazuje się, że wiązanka za krocie wcale nie jest świeża i niestety płatki roślin bardzo szybko opadają i wyglądają smutno, zamiast cieszyć wzrok. Jeśli chcesz zamówić przepiękny bukiet kwiatów w dobrej cenie, to koniecznie odwiedź stronę internetową tylkokwiaty.pl i zapoznaj się z ich ofertą. Znajdziesz tam nie tylko przepiękne i świeże kwiaty cięte oraz doniczkowe, ale również możesz zamówić dostawę wybranego bukietu pod wskazany adres, w wybranym dniu, aby mieć możliwość świętować specjalną okazję z bliską osobą, nawet jeśli będziesz w innym mieście. 
Kwiaciarnia internetowa TylkoKwiaty.pl oferuje naprawdę piękne rośliny. Możesz samodzielnie stworzyć z nich wyjątkowe kompozycje lub zdecydować się na gotowe już wiązanki. Dzięki możliwości dostarczenia ich kwiatów pod wskazany adres w wybranym przez Ciebie dniu możesz ofiarować wyjątkowy prezent w dniu święta swojej mamie, żonie lub siostrze, z którą akurat nie możesz być osobiście. 

Użytkownik Dominik Duda dodał komentarz Ocena 5
Bardzo dobra kwiaciarnia, dzięki niej udało mi się zrobić mega prezent dla mojej żony. Była bardzo zaskoczona, gdy kurier jej przyniósł bukiet 100 róż.
Opublikowano: 2018-08-23 15:39:22

Pobliskie firmy:

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa

Zobacz >

Komputronik Biznes


al. Jerozolimskie 181A, Warszawa

Zobacz >

happymani.pl


Pilchowicka 27, Warszawa

Zobacz >